SCRH127-181
BelBel
SCRH127-181 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-181
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 180UH 1.52A 350 MOHM
Datasheets: SCRH127-181.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-181
Part Number SCRH127-181 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 180UH 1.52A 350 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant