SCRH127-150
BelBel
SCRH127-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-150
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 15UH 4.85A 27 MOHM SMD
Datasheets: SCRH127-150.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-150
Part Number SCRH127-150 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 15UH 4.85A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant