SCRH127-180
BelBel
SCRH127-180 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-180
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 18UH 4.36A 39.2 MOHM
Datasheets: SCRH127-180.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-180
Part Number SCRH127-180 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 18UH 4.36A 39.2 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant