SCRH127-102
BelBel
SCRH127-102 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-102
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1MH 610MA 1.82 OHM SMD
Datasheets: SCRH127-102.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-102
Part Number SCRH127-102 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1MH 610MA 1.82 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant