SCRH127-100
BelBel
SCRH127-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-100
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 10UH 5.67A 21.6 MOHM
Datasheets: SCRH127-100.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-100
Part Number SCRH127-100 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 10UH 5.67A 21.6 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant