SCRH127-121
BelBel
SCRH127-121 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-121
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 120UH 1.7A 250 MOHM
Datasheets: SCRH127-121.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-121
Part Number SCRH127-121 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 120UH 1.7A 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant