SCRH127-120
BelBel
SCRH127-120 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-120
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 12UH 5.1A 24.3 MOHM
Datasheets: SCRH127-120.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-120
Part Number SCRH127-120 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 12UH 5.1A 24.3 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant