SCRH127-151
BelBel
SCRH127-151 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-151
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 150UH 1.6A 280 MOHM
Datasheets: SCRH127-151.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-151
Part Number SCRH127-151 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 150UH 1.6A 280 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant