SCRH127-221
BelBel
SCRH127-221 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-221
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 220UH 1.44A 390 MOHM
Datasheets: SCRH127-221.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-221
Part Number SCRH127-221 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 220UH 1.44A 390 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant