SCRH127-390
BelBel
SCRH127-390 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-390
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 39UH 2.91A 72.9 MOHM
Datasheets: SCRH127-390.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-390
Part Number SCRH127-390 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 39UH 2.91A 72.9 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant