SCRH127-391
BelBel
SCRH127-391 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-391
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 390UH 1.03A 700 MOHM
Datasheets: SCRH127-391.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-391
Part Number SCRH127-391 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 390UH 1.03A 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant