SCRH127-4R7
BelBel
SCRH127-4R7 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-4R7
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 4.7UH 7.8A 15.8 MOHM
Datasheets: SCRH127-4R7.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-4R7
Part Number SCRH127-4R7 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 4.7UH 7.8A 15.8 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant