SCRH127-7R6
BelBel
SCRH127-7R6 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-7R6
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 7.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
Datasheets: SCRH127-7R6.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-7R6
Part Number SCRH127-7R6 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 7.6UH 6.3A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant