SCRH127-681
BelBel
SCRH127-681 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-681
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 680UH 750MA 1.46 OHM
Datasheets: SCRH127-681.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-681
Part Number SCRH127-681 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 680UH 750MA 1.46 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant