SCRH127-470
BelBel
SCRH127-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-470
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 47UH 2.62A 100 MOHM
Datasheets: SCRH127-470.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-470
Part Number SCRH127-470 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 47UH 2.62A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant