SCRH127-2R4
BelBel
SCRH127-2R4 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-2R4
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 2.4UH 10.8A 11.5 MOHM
Datasheets: SCRH127-2R4.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-2R4
Part Number SCRH127-2R4 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 2.4UH 10.8A 11.5 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant