SCRH127-1R2
BelBel
SCRH127-1R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-1R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1.2UH 12A 7 MOHM SMD
Datasheets: SCRH127-1R2.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-1R2
Part Number SCRH127-1R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1.2UH 12A 7 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant