SCRH127-220
BelBel
SCRH127-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-220
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 22UH 4A 43.2 MOHM SMD
Datasheets: SCRH127-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-220
Part Number SCRH127-220 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 22UH 4A 43.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant