SCRH127-331
BelBel
SCRH127-331 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-331
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 330UH 1.22A 640 MOHM
Datasheets: SCRH127-331.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-331
Part Number SCRH127-331 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 330UH 1.22A 640 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant