SCRH127-3R5
BelBel
SCRH127-3R5 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-3R5
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 3.5UH 9.2A 13.5 MOHM
Datasheets: SCRH127-3R5.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-3R5
Part Number SCRH127-3R5 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 3.5UH 9.2A 13.5 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant