SCRH127-471
BelBel
SCRH127-471 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-471
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 470UH 920MA 980 MOHM
Datasheets: SCRH127-471.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SCRH127-471
Part Number SCRH127-471 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 470UH 920MA 980 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant