SCRH127-271
BelBel
SCRH127-271 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-271
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 270UH 1.36A 560 MOHM
Datasheets: SCRH127-271.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-271
Part Number SCRH127-271 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 270UH 1.36A 560 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant