SCRH127-270
BelBel
SCRH127-270 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-270
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 27UH 3.6A 45.9 MOHM
Datasheets: SCRH127-270.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-270
Part Number SCRH127-270 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 27UH 3.6A 45.9 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant