SCRH127-101
BelBel
SCRH127-101 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH127-101
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
Datasheets: SCRH127-101.pdf
  • Message
Specifications of SCRH127-101
Part Number SCRH127-101 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant