SCRH125B-821
BelBel
SCRH125B-821 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-821
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 820UH 590MA 1.55 OHM
Datasheets: SCRH125B-821.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-821
Part Number SCRH125B-821 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 820UH 590MA 1.55 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant