SCRH125B-561
BelBel
SCRH125B-561 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-561
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 560UH 740MA 1 OHM SMD
Datasheets: SCRH125B-561.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-561
Part Number SCRH125B-561 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 560UH 740MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant