SCRH125B-470
BelBel
SCRH125B-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-470
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 47UH 2.48A 84 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-470.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-470
Part Number SCRH125B-470 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 47UH 2.48A 84 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant