SCRH125B-270
BelBel
SCRH125B-270 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-270
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 27UH 3.24A 56 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-270.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-270
Part Number SCRH125B-270 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 27UH 3.24A 56 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant