SCRH125B-151
BelBel
SCRH125B-151 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-151
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 150UH 1.52A 270 MOHM
Datasheets: SCRH125B-151.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-151
Part Number SCRH125B-151 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 150UH 1.52A 270 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant