SCRH125B-120
BelBel
SCRH125B-120 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-120
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 12UH 5.22A 27 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-120.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-120
Part Number SCRH125B-120 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 12UH 5.22A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant