SCRH125-821
BelBel
SCRH125-821 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-821
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 820UH 590MA 1.45 OHM
Datasheets: SCRH125-821.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-821
Part Number SCRH125-821 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 820UH 590MA 1.45 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant