SCRH125-561
BelBel
SCRH125-561 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-561
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 560UH 740MA 930 MOHM
Datasheets: SCRH125-561.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-561
Part Number SCRH125-561 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 560UH 740MA 930 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant