SCRH125-680
BelBel
SCRH125-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 2A 120 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-680.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-680
Part Number SCRH125-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 2A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant