SCRH125-560
BelBel
SCRH125-560 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-560
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 56UH 2.23A 110 MOHM
Datasheets: SCRH125-560.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-560
Part Number SCRH125-560 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 56UH 2.23A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant