SCRH125-330
BelBel
SCRH125-330 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-330
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 33UH 3.07A 57 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-330.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-330
Part Number SCRH125-330 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 33UH 3.07A 57 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant