SCRH125-270
BelBel
SCRH125-270 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-270
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 27UH 3.24A 51 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-270.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-270
Part Number SCRH125-270 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 27UH 3.24A 51 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant