SCRH125-150
BelBel
SCRH125-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-150
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 15UH 4.69A 30 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-150.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-150
Part Number SCRH125-150 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 15UH 4.69A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant