SCRH125-100
BelBel
SCRH125-100 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-100
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 10UH 5.5A 25 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-100.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125-100
Part Number SCRH125-100 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 10UH 5.5A 25 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant