SCRH124B-680
BelBel
SCRH124B-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.6A 220 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-680.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-680
Part Number SCRH124B-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.6A 220 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant