SCRH124B-560
BelBel
SCRH124B-560 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-560
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 56UH 1.77A 190 MOHM
Datasheets: SCRH124B-560.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-560
Part Number SCRH124B-560 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 56UH 1.77A 190 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant