SCRH124B-820
BelBel
SCRH124B-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 1.44A 275 MOHM
Datasheets: SCRH124B-820.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH124B-820
Part Number SCRH124B-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 1.44A 275 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant