SCRH125-121
BelBel
SCRH125-121 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-121
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 120UH 1.6A 220 MOHM
Datasheets: SCRH125-121.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-121
Part Number SCRH125-121 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 120UH 1.6A 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant