SCRH124B-8R2
BelBel
SCRH124B-8R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-8R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 8.2UH 4.4A 34 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-8R2.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH124B-8R2
Part Number SCRH124B-8R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 8.2UH 4.4A 34 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant