SCRH124B-470
BelBel
SCRH124B-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-470
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 47UH 1.87A 170 MOHM
Datasheets: SCRH124B-470.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-470
Part Number SCRH124B-470 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 47UH 1.87A 170 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant