SCRH124B-330
BelBel
SCRH124B-330 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-330
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 33UH 2.43A 111 MOHM
Datasheets: SCRH124B-330.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-330
Part Number SCRH124B-330 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 33UH 2.43A 111 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant