SCRH124B-181
Signal TransformerSignal Transformer
SCRH124B-181 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-181
Manufacturer/Brand: Signal Transformer
Product description FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM
Datasheets: SCRH124B-181.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-181
Part Number SCRH124B-181 Manufacturer Signal Transformer
Description FIXED IND 180UH 1.05A 620 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant