SCRH124B-220
Signal TransformerSignal Transformer
SCRH124B-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-220
Manufacturer/Brand: Signal Transformer
Product description FIXED IND 22UH 3A 66 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-220.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-220
Part Number SCRH124B-220 Manufacturer Signal Transformer
Description FIXED IND 22UH 3A 66 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant