SCRH124B-221
BelBel
SCRH124B-221 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-221
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 220UH 950MA 700 MOHM
Datasheets: SCRH124B-221.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH124B-221
Part Number SCRH124B-221 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 220UH 950MA 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant