SCRH124B-3R9
BelBel
SCRH124B-3R9 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-3R9
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 3.9UH 6A 20 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-3R9.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-3R9
Part Number SCRH124B-3R9 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 3.9UH 6A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant