SCRH124B-390
BelBel
SCRH124B-390 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-390
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 39UH 2.07A 132 MOHM
Datasheets: SCRH124B-390.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-390
Part Number SCRH124B-390 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 39UH 2.07A 132 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant